Hotel RESNIK

2 lůžkové pokoje, ALL INCLUSIVE, pivo, víno a nealkoholické nápoje po celý den, dítě do 6 let ZDARMA, 1 přistýlka, TV/sat, přímo u moře, balkón, výborné pláže a přístup do moře

Hotel RESNIK  ALL INCLUSIVE  je dvoupatrová budova, která je postavena v komplexu s bungalovy přímo u moře v krásném lesoparku. Lednice ani klimatizace není součástí vybavení pokojů. Vzdálena 7 km od historickiého centra TROGIRU a 20 km od SPLITU. V hlavní budově je restaurace s terasou a výhledem na moře, kde musíte ochutnat všechny naprosto výborné produkty místní kuchyně s nabídkou ovoce, zeleniny a zeleninových salátů. Velice žádaná destinace kam se klienti stále vracejí, a proto také velice brzo vyprodaná.

Jedno dítě do 6 let (5,99) ZDARMA!

Alternativu pro 2 děti do 6 let (5,99) ZDARMA najdete v nabídce bungalovy Resnik.

 

Prodej jízdenek bez pobytu :

 -  obousměrná     2 000 Kč

-   jednosměrná    1 500 Kč

 

Autobus odjíždí každý pátek

16.30  Rokycany  "MOL"

17.00  Plzeň   "Rychtářka"     

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a balkony s krásným výhledem na moře a do zahrady. Pokoje jsou dvoulůžkové (20 m2) s možností jedné přistýlky a menší jednolůžkové (15 m2). Pokoje jsou bez klimatizace, která je možná na vyžádání za příplatek 1 400 Kč / osoba / týden. V nově zrekonstuované recepci najdete WIFI připojení, směnárnu, trezor za poplatek a TV místnost.

Hotel RESNIK - pokoj
Hotel RESNIK -  pokoj
Hotel RESNIK -  pokoj
Hotel RESNIK -  pokoj
Hotel RESNIK -  pokoj
Hotel RESNIK -  pokoj
hotel
hotel

Snídaně, oběd, večeře – mezinárodní bufet včetně nápojů; od 10:00 do 22:00 točené pivo, víno, nealko nápoje; 16.- 17.hodin je zmrzlinový bufet pro děti.

Přímo na pláži je plážový bar, jehož produkty nejsou zahrnuty v ceně all inclusive.

Restaurant RESNIK
venkovní terasa
bar

Hotel RESNIK leží přímo u moře v krásném lesoparku se středomořskou vegetací a je vzdálen 7 km od historickiého centra TROGIRU a 20 km od SPLITU. Hotel je vzdálen jen pár metrů od moře.

Komplex je vybudován na vlastní pláži s pozvolným vstupem do moře. Na plážích jsou sprchy, lehátka a slunečníky za poplatek.
Hotel RESNIK - pláž
Hotel RESNIK - pláž
Hotel RESNIK - pláž
Hotel RESNIK - pláž
RESNIK - pláž
RESNIK - pláž
RESNIK - pláž
RESNIK - pláž
V sousedství areálu je za poplatek pět tenisových kurtů.
Hotel RESNIK - tenisové kurty
Hotel RESNIK - tenisové kurty
pláž
molo
Cena za osobu zahrnuje 7 x ubytování, 7 x ALL INCLUSIVE "light" včetně nápojů,(není káva a tvrdý alkohol), pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní i koupelnové prádlo, služby delegáta v místě pobytu
Cena nezahrnuje cestovní pojištění můžete uzavřít v cestovní kanceláři; pobytová taxa v CK: děti do 12 let 0; mládež 12 – 18 let 180 Kč, dospělí 350 Kč, autobus za příplatek nebo doprava vlastní, jednolůžkový pokoj je za příplatek 2000 Kč
Příplatek za autobus děti do 12 let 1 000 Kč, ostatní osoby nad 12 let 2 000 Kč, nebo je možná doprava vlastní; autobus odjíždí vždy v pátek v 17:00 hodin z Plzně ; ostatní odjezdová místa upřesníme v cestovní kanceláři
Odjezdová místa naše luxusní autobusy odjíždí  Rokycany - AGIP / MOL (16:30), Plzeň Rychtářka (17:00), České Budějovice  (19:00) (týká se destinací Trogir - Donji Seget, Kaštela - Resnik)
Vysvětlivky sleva pro děti je možná vždy jen do dovršení uváděného věku (roku)
Aktuální cena letenky upřesníme v cestovní kanceláři