Hotel KAIROS ***

dvoulůžkové pokoje - 1 přistýlka - pobyty s polopenzí

Hotel KAIROS *** se nachází ve středisku Seget Donji vpravo kousek od hotelu Medena, vlevo kousek od hotelu Jadran po přímořské promenádě, kde najdete různé hospůdky, kiosky... Je to hotel velice oblíbený, příjemný, rodinný hotel, plně klimatizovaný, v klidném středisku, recepce s halou, terasa s výhledem na moře, denní bar, restaurace (pro děti dětské židličky), parkování u hotelu. Možnost využití autobusového i lodního spojení do Trogiru, nabídka sportovního vyžití a dobrá dostupnost na velkou pláž u hotelu Medena. Všestranná kvalita za výhodné ceny. Děti do 6 let ZDARMA.

Jednolůžkový pokoj je možný za příplatek  2 500 Kč

Naše expresní doprava za nejnižší ceny v Česku:

dospělí 2 000 Kč, děti do 12 let 1 000 Kč

Autobus odjíždí vždy v pátek

16.30  Rokycany  "MOL"

17.00  Plzeň   "Rychtářka"

 

LOUČENÍ S MOŘEM   !!!!

-   ubytování, polopenze

-   doprava autobusem

-   FISCHPICNIC

-   celodenní výlet po ostrovech

-    ryby, ovoce, nápoje

-   výlet lodí do Trogiru 

-   cena  6 590,-

Zrekonstruovaný hotel, plně klimatizovaný, 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky - doporučujeme pro děti do 12 let, TV/SAT, sprchové boxy, sociální zařízení, balkony s venkovním sezením. Ze všech pokojů je boční výhled na moře. Lednice jsou na chodbách v každém patře, výjimečně i na pokoji.

Hotel KAIROS *** - ubytování
Hotel KAIROS *** - ubytování
Hotel KAIROS *** - ubytování
Hotel KAIROS *** - ubytování

Snídaně od 7 do 10 hodin - bufet včetně nápojů, teplé a studené mléko, káva, čaj, jogurt, musli, máslo, džem, med, sýr, salám, paštika, vejce, opečená uzenina nebo míchaná vejce, chléb;

večeře od 17 do 21 hodin. V nabídce je vždy polévka a dále servírované menu o 3 chodech s možností výběru ze 3 hlavních jídel, které si vybíráte z nabídky vždy den předem, salátový bufet, balený dezert nebo ovoce, nápoje za poplatek.

Hotel KAIROS *** - jídelna
Hotel KAIROS *** - ubytování
recepce Kairos
terasa Kairos

100 m od pláže, 3 km do historického centra TROGIRU

Z hotelu je dobrá dostupnost na velkou pláž u hotelu MEDENA, kde jsou různé kiosky, hospůdky, minigolf, stolní tenis, restaurace, slunečníky, lehátka.
Pláž
Pláž
Pláž
Pláž
Pláž
Pláž
Pláž
Pláž
Pláž
Pláž
Pláž
Pláž
Možnost výletů - využití autobusového i lodního spojení do Trogiru, nabídka sportovního vyžití
pevnost v Trogiru
přístav v Segetu
lodním taxi do Trogiru za 10 minut
lodním taxi do Trogiru za 10 minut
Cena za osobu ubytování na 7 nocí, polopenzi, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku, spotřeby, úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta
Cena nezahrnuje cestovní pojištění, pobytovou taxu: děti do 12 let neplatí; mláděž 12 – 18 let 180 Kč, dospělí 350 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 500 Kč / pobyt
Děti do 6 let ubytování a polopenze ZDARMA
Příplatek za autobus děti do 12 let 1 000 Kč, ostatní nad 12 let 2 000 Kč kromě termínů ZDARMA, jízdenky můžete zaplatit v cestovní kanceláři, nebo je možná doprava vlastní; autobus odjíždí každý pátek odpoledne
Odjezdová místa Naše luxusní autobusy odjíždí: Rokycany AGIP / MOL (16:30), Plzeň - Rychtářka (17:00), České Budějovice  (19:00); týká se destinací Trogir - Donji Seget, Kaštela - Resnik
Vysvětlivky sleva pro děti je možná vždy jen do dovršení uváděného věku (roku)

Další možnosti ubytování

Vila ANTE

Vila ANTE

apartmán TRILO = 2 ložnice - luxusní apartmány s polopenzí

Vila ANTE

TRILO = dvě dvoulůžkové ložnice, kuchyňka, kde je televize a kuchyňský kout s lednicí, klima, balkón, vždy výhled na moře, možnost 1 přistýlky - t.j. 5. lůžko v jedné ložnici.

Velice oblíbené ubytování, kdy máte k dispozici kuchyňku, ledníci a polopenzi v hotelu Kairos a ten je ani ne 100 m vzdálen od hotelu Kairos a asi 100 m od moře.

 

Naše expresní doprava za nejnižší ceny v Česku:

dospělí 2 000 Kč, děti do 12 let 1 000 Kč

Autobus odjíždí vždy v pátek

Bungalovy RESNIK

Bungalovy RESNIK

2- 4 lůžkové bungalovy - pobyty s ALL INCLUSIVE

Jedna z nejžádanějších kapacit v naší nabídce a také vždy nejdříve vyprodaná. I letos máme v nabídce velice úspěšnou novinku roku 2016 hotel Resnik; všechny pokoje mají balkon a TV/SAT – ALL INCLUSIVE "light" - výborná chorvatská kuchyně **. Uzavřený hotelový komplex a bungalovy v lesoparku. Ledničky mají pouze bílé bungalovy. Restaurace, kiosky, bary – vše přímo na pláži. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, kousek od Trogiru, kousek od Splitu.

Hotel ADRIA *** s bazény

Hotel ADRIA ***

dvoulůžkové pokoje - až 2 přistýlky - pobyty s ALL INCLUSIVE

Biograd na Moru je asi 130 km nad Splitem. Hotel se nachází v borovicovém háji v klidném místě zvaném Dražica asi 350 m od moře. K vybavení hotelu patří recepce, směnárna, aperitiv bar, restaurace s terasou, dva venkovní bazény se sladkou vodou, terasou s lehátky a barem all inclusive. Za poplatek je možné využít dětskou postýlku, saunu, fitness, masáže, pronájem kol a lodí, potápění a další vodní sporty. Hotel ADRIA doporučujeme klientům všech věkových kategorií a s ohledem na 2 děti ZDARMA hlavně rodinám s dětmi.